• Wpisów: 15
  • Średnio co: 154 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 12:02
  • Licznik odwiedzin: 4 125 / 2479 dni
 
pannaasia
 
Tak, jak w tytule: przepraszam, że nie pisałam 18 dni, jak pokazuje licznik. Ale w przyszłym tygodniu  przeprowadzam sie już na studia i nagle mam tysiące spraw do załatwienia. Wstaje coraz wcześniej a i tak nie wyrabiam się ze wszystkim, co sobie zaplanuje i musze zrobić. Dlatego taka przerwa.
Posprzątałam w szafie z rzeczami. Robie to w sumie dosyć często,ale to były takie bardziej generalne porządki, w ścisłym związku z moim wyjazdem. Bardzo nie lubię pozbywać się ubrań. Już kilka razy zdarzyło mi się tak, że coś co kompletnie mi się nie podobało, po kilku latach stawało się moim ulubionym ciuchem. Dlatego zawsze mam obiekcje, kiedy myślę o pozbyciu się czegoś. Ale tym razem postanowiłam być twarda. Pomyślałam, że te kilka ciuszków mogę sprzedać. Na razie naprawdę tylko troszkę, bo muszę przywyknąć do wydawania ubrać:P Nad kilkoma się jeszcze zastanawiam, więc może niedługo ;>
Ceny, przesyłka-wszystko jeszcze do ustalenia. Proszę o wyrozumiałośc, bo robię takie coś pierwszy raz;P
Rczy sprzedają, bo po prostu na mnie nie leżą, miałam je na sobie maksymalnie raz. Jeśli ktoś chciałby znać dokładne wymiary, rozmiary to pisać, nie gryzę ;)
A teraz do rzeczy;)

Nie możesz dodać komentarza.